Contact

Wens je een lesgever aan te vragen? Doe dit dan via het aanvraagformulier. Bestaande klanten kunnen hun dossier ook steeds elektronisch raadplegen via ‘Mijn Sportwerk‘.

Algemene contactgegevens: 09/243.12.70 – info@sportwerk.be

Heb je echter een concrete vraag? Aarzel niet om contact op te nemen met de betrokken dienst. Sportwerk heeft haar centrale werking in Gent en werkt voor de dienstverlening lokaal vanuit 3 regio’s:

Regio Noord

Provincie Antwerpen
Provincie Limburg

Vorselaarsebaan z/n
2200 Herentals
014/25.97.40

Accountmanager:

Jan Dens
0498/92.65.93 – jan.dens@sportwerk.be

Consulent sportwerkers:

Karen Vrancken
0476/90.10.53 –  karen.vrancken@sportwerk.be

Liesbet De Schryver
0474/86.26.38 – liesbet.de.schryver@sportwerk.be

Katrien Outtier
0484/48.83.32 – katrien.outtier@sportwerk.be

Regio Zuid

Provincie Vlaams-Brabant
Provincie Zuid Oost-Vlaanderen
Brussel

Ikaroslaan 1,
unit 53, bureau 2
1930 Zaventem

Accountmanager:

Lukas Van Assche
0484/78.18.21 – lukas.van.assche@sportwerk.be

Consulent sportwerkers:

Jordi Rits
0486/51.73.25 –  jordi.rits@sportwerk.be

Nele Van Rossem
0487/59.99.13 – nele.van.rossem@sportwerk.be

Joachim Van Vaerenbergh
0483/29.73.43 – joachim.van.vaerenbergh@sportwerk.be

Regio West

Provincie Noord Oost-Vlaanderen
Provincie West-Vlaanderen

Zuiderlaan 13
9000 Gent
09/243.12.60

Accountmanager:

Michiel De Zutter
0486/51.72.81 – michiel.de.zutter@sportwerk.be

Consulent sportwerkers:

July De Carne
0484/78.16.65 – july.de.carne@sportwerk.be

Katrien De Gols
0498/44.03.65 – katrien.de.gols@sportwerk.be

Griet Van Hulle
0498/44.04.03 – griet.van.hulle@sportwerk.be

Fien Vankeirsbilck
0484/50.93.23 – fien.vankeirsbilck@sportwerk.be

Eva Nevejans
0484/50.92.22 – eva.nevejans@sportwerk.be

Je wenst een lesgever aan te vragen?

Stel ons je vraag

Leidinggevenden

Davy Callewaert – Algemeen directeur
0495/24.73.40 – davy.callewaert@sportwerk.be

Liliane Roegies
09/243.12.72 – liliane.roegies@sportwerk.be

Sylvie Fermaut
0487/10.49.45 – sylvie.fermaut@sportwerk.be

Administratie

Evelyn Sommereyns
09/243.12.70 – evelyn.sommereyns@sportwerk.be

Projectmanagers

Thomas De Pourcq – Sportclubs
0484/78.11.04 – thomas.de.pourcq@sportwerk.be

Kristien Haezebrouck – Sportclubs & G-sport
0476/50.54.13 – kristien.haezebrouck@sportwerk.be

Anke Houben – Allround
0483/51.47.71 – anke.houben@sportwerk.be

Marc Sarens –  Innogames & pakketten
0484/78.17.54 – marc.sarens@sportwerk.be

Fien Denijs – Chief happiness officer (CHO) & preventieadviseur
0487/71.77.45 – fien.denijs@sportwerk.be

Chiron Potié – Kijk! Ik fiets!
0483/29.58.98 – chiron.potie@sportwerk.be

Jurist

Eva De Pauw
09/243.11.91 – eva.de.pauw@sportwerk.be

Kenniscentrum

Kenniscentrum@sportwerk.be

Barbara Blondeel
09/243.12.33 – barbara.blondeel@sportwerk.be

Kwaliteitszorg

Tineke Stalmans
09/243.11.13 – tineke.stalmans@sportwerk.be

Gerda Aertgeerts
0486/51.72.59 – gerda.aertgeerts@sportwerk.be

ICT

Ict@sportwerk.be

Bruno Vanhove
09/243.12.44 – bruno.vanhove@sportwerk.be

Glenn Van Der Poorten
glenn.van.der.poorten@sportwerk.be 

Marketing & Communicatie

Marketingencommunicatie@sportwerk.be

Sylvie Fermaut
0487/10.49.45 – sylvie.fermaut@sportwerk.be

Els Verwilgen (administratie, promotiematerialen & kledij)
09/243.12.30 – els.verwilgen@sportwerk.be

Dienstverlening (administratief medewerker)

Annemie Belmans (regio Noord)
014/25 97 40 – annemie.belmans@sportwerk.be

Tine D’hondt (regio Noord en West)
014/25 97 44 – tine.dhondt@sportwerk.be

Financiën

Boekhouding@sportwerk.be

Tim Renshofer
09/243.12.31

Erna Meyers
09/243.11.07 – erna.meyers@sportwerk.be

Rita Hostijn
09/243.11.07 – rita.hostijn@sportwerk.be

Viv Leuris
09/243.11.07 –  viv.leuris@sportwerk.be

Human Resources

Personeelsdienst@sportwerk.be

Helena Van Praet
0489/23.13.04 – helena.van.praet@sportwerk.be

Katrien Brusche – HR administratie
09/243.11.90 – katrien.brusche@sportwerk.be

Christine Dejaeger – HR administratie
09/243.12.43 – christine.dejaeger@sportwerk.be

Charlotte Haegeman – Rekrutering en selectie
09/243.11.10 – charlotte.haegeman@sportwerk.be

Michiel De ZutterMIchiel De Zutter

“Ik wil tevreden klanten,
klanten die graag terugkomen en die ons aanraden bij anderen”