Contact

Onze sportwerkers zijn verspreid over heel Vlaanderen en Brussel. Voor onze dienstverlening werken we met volgende 3 regio’s:

Regio Noord

Vorselaarsebaan, 2200 Herentals

Provincie Antwerpen
Provincie Limburg

Flexkantoren in: 

  • Berchem (huis van de sport) – Boomgaardstraat 22
  • Genk

Regio Zuid

Ikaroslaan 1, Unit 53, 1930 Zaventem

Provincie Vlaams-Brabant
Provincie Zuid Oost-Vlaanderen
Brussel

Flexkantoren in: 

  • Aalst (De Schotte) – Kapellekensbaan 8

Regio West

Zuiderlaan 13, 9000 Gent

Provincie Noord Oost-Vlaanderen
Provincie West-Vlaanderen

Flexkantoren in: 

  • Brugge (Businesscenter Katelijnepoort) – Baron Ruzettelaan 5
  • Heule (Müster) – Stijn Streuvellaan

Geen idee wie je moet contacteren? We helpen je! Vul hieronder je postcode in en krijg direct de contactgegevens van de juiste regio. V

oor algemene vragen contacteer je 09/243.12.70

Je wenst een lesgever aan te vragen?

Stel ons je vraag

Leidinggevenden

Davy Callewaert – Algemeen directeur
0495/24.73.40davy.callewaert@sportwerk.be

Liliane Roegies
0475/64.21.03liliane.roegies@sportwerk.be

Sylvie Fermaut
0487/10.49.45 – sylvie.fermaut@sportwerk.be

Administratie

Evelyn Sommereyns
09/243.12.70evelyn.sommereyns@sportwerk.be

Projectmanagers

Thomas De Pourcq – Sportclubs
0484/78.11.04 – thomas.de.pourcq@sportwerk.be

Kristien Haezebrouck – Sportclubs & G-sport
0476/50.54.13kristien.haezebrouck@sportwerk.be

Jochen Perck – Coach Sportclubondersteuners

0468/58.75.88jochen.perck@sportwerk.be

Eric Van Vaerenbergh – Martial Arts
0477/68.37.94eric.van.vaerenbergh@sportwerk.be

Marc Sarens –  Innogames & pakketten
0484/78.17.54 – marc.sarens@sportwerk.be

Fien Denijs – Chief happiness officer (CHO) & preventieadviseur
0487/71.77.45fien.denijs@sportwerk.be

Annemie Belmans (Werving en selectie)
014/25 97 40annemie.belmans@sportwerk.be

Griet Van Hulle (Werving en selectie)

0498/44.04.03griet.van.hulle@sportwerk.be

Chiron Potié – Kijk! Ik fiets!
0483/29.58.98chiron.potie@sportwerk.be

Arne Cosyns – Marketing & Communicatie
0478/57.76.53arne.cosyns@sportwerk.be

Manon de Bart – Wellbeing
0496/91.40.05manon.de.bart@sportwerk.be

Financiën

09/243.11.07Boekhouding@sportwerk.be

Liliane Roegies
0475/64.21.03liliane.roegies@sportwerk.be

Jurgen Van de Velde
jurgen.van.de.velde@sportwerk.be

Eline Mondy
0479/60.79.33eline.mondy@sportwerk.be

Christine Dejaeger
0483/51.49.38christine.dejaeger@sportwerk.be

Kenniscentrum

Kenniscentrum@sportwerk.be

Barbara Blondeel
0483/51.47.75 – barbara.blondeel@sportwerk.be

Kwaliteitszorg

Tineke Stalmans
0486/51.71.55tineke.stalmans@sportwerk.be

ICT

Ict@sportwerk.be

Glenn Van Der Poorten
0488/98.83.72glenn.van.der.poorten@sportwerk.be

Bea D’Haeseleer
bea.dhaeseleer@sportwerk.be

Marketing & Communicatie

Marketingencommunicatie@sportwerk.be

Sylvie Fermaut
0487/10.49.45 – sylvie.fermaut@sportwerk.be

Arne Cosyns

0478/57.76.53arne.cosyns@sportwerk.be

Els Verwilgen (administratie, promotiematerialen & kledij)
0483/51.47.84els.verwilgen@sportwerk.be

Dienstverlening (administratief medewerker)

Tine D’hondt (regio Noord)
014/25 97 44tine.dhondt@sportwerk.be

Human Resources

Personeelsdienst@sportwerk.be

Helena Van Praet
0489/23.13.04helena.van.praet@sportwerk.be

Dirk D’Hondt – HR administratie
0484/51.01.75dirk.dhondt@sportwerk.be

Michiel De ZutterMIchiel De Zutter

“Ik wil tevreden klanten,
klanten die graag terugkomen en die ons aanraden bij anderen”