Contact

Aanvragen van lesgevers dienen zoveel mogelijk te gebeuren via het formulier in kwestie. Je kan jouw dossier ook steeds elektronisch raadplegen via ‘Mijn Sportwerk‘. Aarzel echter niet om bij onduidelijkheden of problemen telefonisch contact op te nemen met de betrokken dienst. Sportwerk heeft haar centrale werking in Gent en werkt voor de dienstverlening lokaal vanuit 3 regio’s:

Regio Noord

Vorselaarsebaan, 2200 Herentals

Provincie Antwerpen
Provincie Limburg

Regio Zuid

Ikaroslaan 1, Unit 53, 1930 Zaventem

Provincie Vlaams-Brabant
Provincie Zuid Oost-Vlaanderen
Brussel

Regio West

Zuiderlaan 13, 9000 Gent

Provincie Noord Oost-Vlaanderen
Provincie West-Vlaanderen

Voor algemene vragen contacteer je 09/243.12.70

Je wenst een lesgever aan te vragen?

Stel ons je vraag

Leidinggevenden

Davy Callewaert – Algemeen directeur
0495/24.73.40davy.callewaert@sportwerk.be

Liliane Roegies
0475/64.21.03liliane.roegies@sportwerk.be

Sylvie Fermaut
0487/10.49.45 – sylvie.fermaut@sportwerk.be

Administratie

Evelyn Sommereyns
09/243.12.70evelyn.sommereyns@sportwerk.be

Projectmanagers

Thomas De Pourcq – Sportclubs
0484/78.11.04 – thomas.de.pourcq@sportwerk.be

Kristien Haezebrouck – Sportclubs & G-sport
0476/50.54.13kristien.haezebrouck@sportwerk.be

Jochen Perck – Coach Sportclubondersteuners

0468/58.75.88jochen.perck@sportwerk.be

Eric Van Vaerenbergh – Martial Arts
0477/68.37.94eric.van.vaerenbergh@sportwerk.be

Marc Sarens –  Innogames & pakketten
0484/78.17.54 – marc.sarens@sportwerk.be

Fien Denijs – Chief happiness officer (CHO) & preventieadviseur
0487/71.77.45fien.denijs@sportwerk.be

Chiron Potié – Kijk! Ik fiets!
0483/29.58.98chiron.potie@sportwerk.be

Arne Cosyns – Marketing & Communicatie
0478/57.76.53arne.cosyns@sportwerk.be

Manon de Bart – Wellbeing
0496/91.40.05manon.de.bart@sportwerk.be

Kim De Cock
0473/51.67.67 –  kim.de.cock@sportwerk.be

Financiën

09/243.11.07Boekhouding@sportwerk.be

Liliane Roegies
0475/64.21.03liliane.roegies@sportwerk.be

Katie Vereecken
0473/83.50.47 –  katie.vereecken@sportwerk.be

Jurgen Van de Velde
jurgen.van.de.velde@sportwerk.be

Eline Mondy
0479/60.79.33eline.mondy@sportwerk.be

Viv Leuris
09/243.11.07 –  viv.leuris@sportwerk.be

Kenniscentrum

Kenniscentrum@sportwerk.be

Barbara Blondeel
0483/51.47.75 – barbara.blondeel@sportwerk.be

Kwaliteitszorg

Tineke Stalmans
0486/51.71.55tineke.stalmans@sportwerk.be

ICT

Ict@sportwerk.be

Glenn Van Der Poorten
0488/98.83.72glenn.van.der.poorten@sportwerk.be

Bea D’Haeseleer
0485/63.75.85bea.dhaeseleer@sportwerk.be

Joachim Leeman
0484/50.98.63joachim.leeman@sportwerk.be

Marketing & Communicatie

Marketingencommunicatie@sportwerk.be

Sylvie Fermaut
0487/10.49.45 – sylvie.fermaut@sportwerk.be

Arne Cosyns

0478/57.76.53arne.cosyns@sportwerk.be

Els Verwilgen (administratie, promotiematerialen & kledij)
0483/51.47.84els.verwilgen@sportwerk.be

Dienstverlening (administratief medewerker)

Annemie Belmans (regio Noord)
014/25 97 40annemie.belmans@sportwerk.be

Tine D’hondt (regio Noord)
014/25 97 44tine.dhondt@sportwerk.be

Human Resources

Personeelsdienst@sportwerk.be

Helena Van Praet
0489/23.13.04helena.van.praet@sportwerk.be

Dirk D’Hondt – HR administratie
0484/51.01.75dirk.dhondt@sportwerk.be

Christine Dejaeger – HR administratie
0483/51.49.38christine.dejaeger@sportwerk.be

Michiel De ZutterMIchiel De Zutter

“Ik wil tevreden klanten,
klanten die graag terugkomen en die ons aanraden bij anderen”