Contact

Wens je een lesgever aan te vragen? Doe dit dan via het aanvraagformulier. Bestaande klanten kunnen hun dossier elektronisch raadplegen via ‘Mijn Sportwerk‘.

Algemene contactgegevens: 09/243.12.70 – info@sportwerk.be

Heb je een concrete vraag? Aarzel niet om contact op te nemen met de betrokken dienst. Sportwerk heeft haar centrale werking in Gent en werkt voor de dienstverlening lokaal vanuit 3 regio’s:

Regio Noord

Provincie Antwerpen
Provincie Limburg

Vorselaarsebaan z/n
2200 Herentals
014/25.97.40

Accountmanager:

Jan Dens
486/51.74.27 – jan.dens@sportwerk.be

Consulent sportwerkers:

 

Liesbet De Schryver
0474/86.26.38 – liesbet.de.schryver@sportwerk.be

Katrien Outtier
0484/48.83.32 – katrien.outtier@sportwerk.be

Gill Weytjens

0484/51.03.72  – gill.weytjens@sportwerk.be

Karen Vrancken
0476/90.10.53 –  karen.vrancken@sportwerk.be

Regio Zuid

Provincie Vlaams-Brabant
Provincie Zuid Oost-Vlaanderen
Brussel

Ikaroslaan 1,
unit 53, bureau 2
1930 Zaventem

Accountmanager:

Lukas Van Assche
0484/78.18.21 – lukas.van.assche@sportwerk.be

Consulent sportwerkers:

Jordi Rits
0472/77.69.15 –  jordi.rits@sportwerk.be

Nele Van Rossem
0487/59.99.13 – nele.van.rossem@sportwerk.be

Joachim Van Vaerenbergh
0483/29.73.43 – joachim.van.vaerenbergh@sportwerk.be

Regio West

Provincie Noord Oost-Vlaanderen
Provincie West-Vlaanderen

Zuiderlaan 13
9000 Gent
09/243.12.60

Accountmanager:

Michiel De Zutter
0486/51.72.81 – michiel.de.zutter@sportwerk.be

Consulent sportwerkers:

July De Carne
0484/78.16.65 – july.de.carne@sportwerk.be

Katrien De Gols
0498/44.03.65 – katrien.de.gols@sportwerk.be

Griet Van Hulle
0498/44.04.03 – griet.van.hulle@sportwerk.be

Fien Vankeirsbilck
0484/50.93.23 – fien.vankeirsbilck@sportwerk.be

Eva Nevejans
0484/50.92.22 – eva.nevejans@sportwerk.be

Leidinggevenden

Davy Callewaert – Algemeen directeur
0495/24.73.40 – davy.callewaert@sportwerk.be

Liliane Roegies
09/243.12.72 – liliane.roegies@sportwerk.be

Sylvie Fermaut
0487/10.49.45 – sylvie.fermaut@sportwerk.be

Administratie

Evelyn Sommereyns
09/243.12.70 – evelyn.sommereyns@sportwerk.be

Projectmanagers

Thomas De Pourcq – Sportclubs
0484/78.11.04 – thomas.de.pourcq@sportwerk.be

Kristien Haezebrouck – Sportclubs & G-sport
0476/50.54.13 – kristien.haezebrouck@sportwerk.be

Eric Van Vaerenbergh – Martial Arts
0477/68.37.94 – eric.van.vaerenbergh@sportwerk.be

Marc Sarens –  Innogames & pakketten
0484/78.17.54 – marc.sarens@sportwerk.be

Fien Denijs – Chief happiness officer (CHO) & preventieadviseur
0487/71.77.45 – fien.denijs@sportwerk.be

Chiron Potié – Kijk! Ik fiets!
0483/29.58.98 – chiron.potie@sportwerk.be

Financiën

Boekhouding@sportwerk.be

Viv Leuris
09/243.11.07 –  viv.leuris@sportwerk.be

Katie Vereecken

katie.vereecken@sportwerk.be

Jurgen Van de Velde

jurgen.van.de.velde@sportwerk.be

Eline Mondy

0479/60.79.33 – eline.mondy@sportwerk.be

Kenniscentrum

Kenniscentrum@sportwerk.be

Barbara Blondeel
09/243.12.33 – barbara.blondeel@sportwerk.be

Kwaliteitszorg

Tineke Stalmans
09/243.11.13 – tineke.stalmans@sportwerk.be

Gerda Aertgeerts
0486/51.72.59 – gerda.aertgeerts@sportwerk.be

ICT

Ict@sportwerk.be

Joachim Leeman

Glenn Van Der Poorten

Marketing & Communicatie

Marketingencommunicatie@sportwerk.be

Sylvie Fermaut
0487/10.49.45 – sylvie.fermaut@sportwerk.be

Arne Cosyns

arne.cosyns@sportwerk.be

Els Verwilgen (administratie, promotiematerialen & kledij)
09/243.12.30 – els.verwilgen@sportwerk.be

Dienstverlening (administratief medewerker)

Annemie Belmans (regio Noord)
014/25 97 40 – annemie.belmans@sportwerk.be

Tine D’hondt (regio Noord)
014/25 97 44 – tine.dhondt@sportwerk.be

Human Resources

Personeelsdienst@sportwerk.be

Helena Van Praet
0489/23.13.04 – helena.van.praet@sportwerk.be

Katrien Brusche – HR administratie
09/243.11.90 – katrien.brusche@sportwerk.be

Christine Dejaeger – HR administratie
09/243.12.43 – christine.dejaeger@sportwerk.be

Je wenst een lesgever aan te vragen?

Stel ons je vraag

Michiel De ZutterMIchiel De Zutter

“Ik wil tevreden klanten,
klanten die graag terugkomen en die ons aanraden bij anderen”