Contact

Onze sportwerkers zijn verspreid over heel Vlaanderen en Brussel.
Vul je postcode in en vind jouw contactpersoon.

Voor algemene vragen contacteer je 09/243.12.70

Regio West

Sportwerk West

Zuiderlaan 13, 9000 Gent

Provincie Oost-Vlaanderen
Provincie West-Vlaanderen
Provincie West Vlaams-Brabant

Flexkantoren in: 

  • Brugge (Businesscenter Katelijnepoort) – Baron Ruzettelaan 5
  • Kortrijk – Dumolinlaan 1
  • Aalst, Aquatopia-  Zwembadlaan 2

Regio Oost

Sportwerk Oost

Ankerrui 9, 2000 Antwerpen

Provincie Antwerpen
Provincie Limburg
Provincie Oost Vlaams-Brabant

Flexkantoren in: 

  • Herentals – Vorselaarsebaan 60
  • Berchem (huis van de sport) – Boomgaardstraat 22
  • Genk – Zuiderring 66

Je wenst een lesgever aan te vragen?

Stel ons je vraag

Directie

Sylvie Fermaut – Algemeen directeur
0487/10.49.45 – sylvie.fermaut@sportwerk.be

Administratie Management

Evelyn Sommereyns – Management Assistent
0483/69.45.89 – evelyn.sommereyns@sportwerk.be

Administratie Team D

Tine D’hondt – Administratief Assistent Team D
0483/69.46.12tine.dhondt@sportwerk.be

Accountmanagers Team D

July De Carne – Coach Sportwerkers / Accountmanager
0484/78.16.65july.de.carne@sportwerk.be 

Lukas Van Assche – Accountmanager
0484/78.18.21lukas.van.assche@sportwerk.be

Michiel De Zutter – Accountmanager
0486/51.72.81michiel.de.zutter@sportwerk.be

Yves De Neve – Accountmanager
0485/00.85.85yves.de.neve@sportwerk.be

Kristien Haezebrouck – Coach Sportwerkers
0476/50.54.13kristien.haezebrouck@sportwerk.be

Business Developers

Griet Van Hulle – Business Developer
0498/44.04.03griet.van.hulle@sportwerk.be

Manon de Bart – Business Developer
0496/91.40.05manon.de.bart@sportwerk.be

Stijn Van Gestel – Business Developer Clubs
0474/21.85.39stijn.van.gestel@sportwerk.be

Thomas De Pourcq – Preventie adviseur / Business Developer
0484/78.11.04thomas.de.pourcq@sportwerk.be

Product Developers

Frederick Spenninck – Crossjob Product Developer / Trainer
0488/75.77.42frederic.spenninck@sportwerk.be

Renaat Keytsman – Crossjob Product Developer / Ambassadeur
0486/82.45.07renaat.keytsman@sportwerk.be

Sam Allemeersch – Crossjob Product Developer / Ambassadeur
0496/37.04.07sam.allemeersch@sportwerk.be

Sanne Waumans – Crossjob Product Developer / Ambassadeur
0485/26.16.34 – sanne.waumans@sportwerk.be

Financiën

09/243.11.07Boekhouding@sportwerk.be

Eline Mondy
0479/60.79.33eline.mondy@sportwerk.be

Christine Dejaeger
0483/51.49.38christine.dejaeger@sportwerk.be

Coaches Sportwerker

Joachim Van Vaerenbergh – Coach Sportwerkers
0483/29.73.43joachim.van.vaerenbergh@sportwerk.be

Kristien Haezebrouck – Coach Sportwerkers
0476/50.54.13kristien.haezebrouck@sportwerk.be

Maarten Meurisse – Coach Sportwerkers
0473/75.99.16maarten.meurisse@sportwerk.be

Jana Vandesype – Coach Sportwerkers
0491/45.74.82jana.vandesype@sportwerk.be

July De Carne – Coach Sportwerkers / Accountmanager
0484/78.16.65july.de.carne@sportwerk.be

Liesbet De Schryver – Coach Sportwerkers
0474/86.26.38 liesbet.de.schryver@sportwerk.be

Stergios Zaprudis – Coach Sportwerkers
0484/86.03.68 – stergios.zaprudis@sportwerk.be

Operationeel management

Barbara Blondeel – Operationeel Manager Team D regio West
0483/51.47.75 – barbara.blondeel@sportwerk.be

Chiron Potié – Portfolio manager
0483/29.58.98chiron.potie@sportwerk.be

Karen Vrancken – Operationeel Manager Team D regio Oost
0476/90.10.53karen.vrancken@sportwerk.be

Jochen Perck – Operationeel Manager Clubs
0468/ 58.75.88  – jochen.perck@sportwerk.be

Strategisch management

Tineke Stalmans – Adviseur data & analyse, kwaliteitszorg
0486/51.71.55
tineke.stalmans@sportwerk.be

Caro Carrissemoux – Strategisch Projectcoördinator
0474/29.20.55caro.carrissemoux@sportwerk.be

Helena Van Praet – Strategisch Adviseur
0489/23.13.04helena.van.praet@sportwerk.be

ICT

Ict@sportwerk.be

Glenn Van Der Poorten – IT Change & Deploy
0488/98.83.72glenn.van.der.poorten@sportwerk.be

Bea D’Haeseleer – IT Project Manager
0485/63.75.85bea.dhaeseleer@sportwerk.be

Marketing & Communicatie

Marketingencommunicatie@sportwerk.be

Sylvie Fermaut
0487/10.49.45 – sylvie.fermaut@sportwerk.be

Arne Cosyns – verantwoordelijke MarCom
0478/57.76.53arne.cosyns@sportwerk.be

Els Verwilgen
0483/51.47.84els.verwilgen@sportwerk.be

Manon de Bart – Business Developer
0496/91.40.05 manon.de.bart@sportwerk.be

Human Resources

Personeelsdienst@sportwerk.be

Helena Van Praet – Strategisch Adviseur
0489/23.13.04helena.van.praet@sportwerk.be

Dirk D’Hondt – Sportwerker PAL
0484/51.01.75dirk.dhondt@sportwerk.be

Jurgen Van de Velde – Boekhouding – HR
0471/03.68. 63 jurgen.van.de.velde@sportwerk.be

Charlotte Haegeman – HR Consultant
0489/93.10.22charlotte.haegeman@sportwerk.be

Thomas De Pourcq
0484/78.11.04thomas.de.pourcq@sportwerk.be

Expert Sportlesgevers

Annemie Belmans – Expert Sportlesgever
0483/29.74.73annemie.belmans@sportwerk.be

Eva Nevejans – Expert Sportlesgever / Ambassadeur
0484/50.92.22eva.nevejans@sportwerk.be

Katrien De Gols – Expert Sportlesgever
0498/44.03.65katrien.de.gols@sportwerk.be

Maryse Marchand – Expert Sportlesgever
0488/77.62.69maryse.marchand@sportwerk.be

Robbe Schaeverbeke – Expert Sportlesgever
0485/22.16.71robbe.schaeverbeke@sportwerk.be

Dries Bronselaer – Expert Sportlesgever
0487/21.30.37dries.bronselaer@sportwerk.be

Jordi Rits – Expert Sportlesgever
0472/77.68.15jordi.rits@sportwerk.be

Katrien Outtier – Expert Sportlesgever
0487/48.83.32katrien.outtier@sportwerk.be

Nele Van Rossem – Expert Sportlesgever
0487/59.99.13nele.van.rossem@sportwerk.be

Michiel De ZutterMIchiel De Zutter

“Ik wil tevreden klanten,
klanten die graag terugkomen en die ons aanraden bij anderen”