Human Resources

HR

contact: 09/243.12.43


Manager HR

Helena Van Praet - helena.van.praet@sportwerk.be
Tel: 09/243.12.73
 

Cel talentontwikkeling

        
 

Cel HR administratie

       
 

Cel rekrutering & selectie

Expert talentontwikkeling   Support HR   Administrator HR
Katrien Outtier   Katrien Brusche
  Charlotte Haegeman
Tel: 014/25.97.43
  Tel: 09/243.11.90
  Tel: 09/243.11.10
katrien.outtier@sportwerk.be
  katrien.brusche@sportwerk.be   charlotte.haegeman@sportwerk.be


 
Christine Dejaeger
 
    Tel: 09/243.12.43  
    christine.dejaeger@sportwerk.be  

Cel gezond & ethisch sporten

       
Expert gezond & ethisch sporten        
Fien Denijs        
Tel: 09/243.12.51        
fien.denijs@sportwerk.be